Disney girls (1957): Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|[[Strawberry Fields Forever; Disney Girls (1978)|Strawberry Fields Forever; Disney Girls]] | |[[Strawberry Fields Forever; Disney Girls (1978)|Strawberry Fields Forever; Disney Girls]] | ||
|1978 | |||
|- | |||
|[[Tempus Fugit (1978)|Tempus Fugit]] | |||
|1978 | |1978 | ||
|} | |} |
Latest revision as of 14:44, 7 June 2024
Details[edit | edit source]
- Composer:
Recordings[edit | edit source]
Title | Year |
---|---|
Strawberry Fields Forever; Disney Girls | 1978 |
Tempus Fugit | 1978 |